Program
Folkelarmprisen 2023
torsdag
19:00
- 20:30
Hovedscenen
EIR
torsdag
21:00
- 21:30
Hovedscenen
HANS, JO!
torsdag
22:00
- 22:30
Hovedscenen
VÅG
fredag
17:00
- 17:30
Hovedscenen
Mojna - Lavvo
fredag
17:40
- 18:10
EMILIA LAJUNEN
fredag
17:40
- 18:10
Intimscenen
STAERNA
fredag
18:20
- 18:50
Klubbscenen
ALEXANDER AGA RØYNSTRAND
fredag
19:00
- 19:30
Intimscenen
GJERMUND LARSEN TRIO
fredag
19:00
- 19:30
Hovedscenen
MOJNA
fredag
19:50
- 20:20
Klubbscenen
Rubinsztein/Karlsson - Lavvo
fredag
19:50
- 20:20
FLOTTORP/SOLBERG
fredag
20:30
- 21:00
Intimscenen
Emilia Lajunen - Lavvo
fredag
20:30
- 21:00
Staerna - Lavvo
fredag
21:10
- 21:40
KAJSA BALTO
fredag
21:40
- 22:10
Hovedscenen
Gjermund Larsen Trio - Lavvo
fredag
21:50
- 22:20
INGUNN BJØRGO BAND
fredag
22:20
- 22:50
Klubbscenen
RUBINSZTEIN / KARLSSON
fredag
22:20
- 22:50
Intimscenen
Gjermund Larsen Trio - Lavvo
fredag
22:30
- 23:00
PUMPEGRIS
fredag
23:30
- 00:00
Hovedscenen
INGER HANNISDAL ENSEMBLE
lørdag
16:00
- 16:30
Hovedscenen
AUROM
lørdag
16:40
- 17:10
Intimscenen
Trygve Liahagen - Lavvo
lørdag
16:40
- 17:10
CAMILLA HOLE & EVENTYRFERD
lørdag
17:20
- 17:50
Klubbscenen
NMH and Tup - students - Lavvo
lørdag
17:20
- 17:50
CAMILLA GRANLIEN BAND
lørdag
18:00
- 18:30
Hovedscenen
Rakkarpakk - Lavvo
lørdag
18:00
- 18:30
LUOMUDUO
lørdag
18:10
- 18:40
Intimscenen
Odde & Holmen - Lavvo
lørdag
18:40
- 19:10
MAIJA KAUHANEN & JOHANNES GEWORKIAN HELLMAN
lørdag
18:50
- 19:20
Klubbscenen
Basco & Jullie Hjetland - Lavvo
lørdag
19:20
- 19:50
MALIN ALANDER & OLE NILSSEN: DRAUMKVEDET
lørdag
19:30
- 20:00
Intimscenen
BREK
lørdag
20:00
- 20:30
Hovedscenen
GODLYNT
lørdag
20:50
- 21:20
Klubbscenen
ODDE & HOLMEN
lørdag
20:50
- 21:20
Intimscenen
Gabba - Lavvo
lørdag
21:30
- 22:00
BASCO & JULLIE HJETLAND
lørdag
22:10
- 22:40
Hovedscenen
Synnøve Brøndbo Plassen - Lavvo
lørdag
22:10
- 22:40
KOMPANI BYRE
lørdag
22:50
- 23:20
Klubbscenen
GABBA
lørdag
23:59
- 00:30
Hovedscenen
LilleRiksen for barnefamilier
SHARQI ENSEMBLE
søndag
13:00
- 13:45
Hovedscenen