×

☰ Meny

Program

Torsdag/Thursday 25.11.21.

Seminarer/Seminars

11:00 - 15:00 "Rekrutteringsseminar" - FolkOrg - Intimscenen

11:00 - 11:45 "Mangfold på dansescena" - SFF, NU og FolkOrg - Klubbscenen  

12:00 - 12:45 "Mangfold og Innovasjon" - Marte Wilhelmsen Solheim - Klubbscenen

13:00 - 13:45 "Det priviligerte ubehaget" - Thomas Michael Walle - Klubbscenen

14:00 - 14:45 "Publikumsutvikling og Mangfold" - Marit Stokkenes - Klubbscenen

16:30 - 18:00 "Folkemusikk-kritikk 2021" - Kultivator/Folkemusikk/Ballade - Klubbscenen

 

Folkelarmprisen/The Folkelarm Award Show

19:00 - 20:00 Folkelarmprisen/The Folkelarm Award Show - Hovedscenen 

20:00 - 00:00 Mingling, jam og dans/Mingling, jam and dance - Klubbscenen og baren i kjelleren

 

Fredag/Friday 26.11.21.

Seminarer/Seminars

10:00 - 11:30 "Frilansfrokost" - MØST/CREO/Samspill/Balansekunst - Klubbscenen

13:00 - 13:45 "Communication and marketing via social media" - Sirpa Lahti/Maetka - Klubbscenen (seminar in english)

13:30 - 15:00 "Seminar og nettverksmøte for folkemusikkarrangørar" - Meir info kjem

14:00 - 15:30 "The Folk Music Podcast" - Anders Lillebo - Klubbscenen (podcast in english)

 

Konserter/Concerts

16:20 - 16:50 Al Andaluz - Hovedscenen

17:20 - 17:50 Vesselil - Klubbscenen

17:50 - 18:20 Katarina Barruk (Solo Joik) - Lavvoen

18:20 - 18:50 Meelodi - Hovedscenen

18:30 - 19:00 Synnøve Brøndbo Plassen - Folkesang og viser - Lavvoen

19:00 - 19:30 Trio Törn - Klubbscenen

19:10 - 19:40 Kvedarkvintetten - Lavvoen

19:50 - 20:20 Lassi Logrén - Lavvoen

20:10 - 20:40 Jeffery´s Reverie - Hovedscenen

20:30 - 21:00 Al Andaluz - Lavvoen

20:50 - 21:20 Pauanne - Klubbscenen

21:10 - 21:40 Ingeborg Ulberg Sommer - Lavoen

21:30 - 22:00 Sivert Holmen - Spiller til dans - Intimscenen

21:50 - 22:20 Trio Wolski - Lavvoen

22:10 - 22:40 Synnøve Brøndbo Plassen - Traller til dans - Intimscenen

22:20 - 22:50 Vassvik - Hovedscenen

22:50 - 23:20 Ingeborg Ulberg Sommer - Spiller til dans - Intimscenen 

23:00 - 23:30 Floating Sofa Quartet - Klubbscenen

23:50 - 00:20 Stampestuen - Hovedscenen

00:30 - 01:00 Beata Bermuda - Klubbscenen

 

Dans fra 21:30 / Dance from 21:30

Alle konsertene i lavvoen er 100% akustiske / All shows in the lavvo are 100% acoustic 

 

Lørdag/Saturday 27.11.21.

Kappleik - Oslokappleiken
10:00 - 16:00 Kappleik - Intimscenen
10:00 - 16:00 Kappleik - Klubbscenen
10:00 - 18:00 Kappleik - Hovedscenen
18:00 - 19:30 Ungdomsdans - Lille Oslo
21:30 - 22:00 Prisutdeling - Lille Oslo

 

Konserter/Concerts

16:30 - 18:30 Lansering av BJØRGUMSPEL VOL. IV - Taddeivs Minne 3 - Film - Intimscenen

18:00 - 19:30 Ungdomsdans - Kaféen 1.etg.

18:40 - 19:40 Hallvard T. Bjørgum & Daniel Sandén Warg - Lanseringskonsert Taddeivs Minne 3 - Intimscenen

19:10 - 19:40 Kvedarkvintetten - Klubbscenen

19:50 - 20:20 Synnøve Brøndbo Plassen, dansespill - Hovedscenen

19:50 - 20:20 Jeffrey's Reverie - Lavvoen

20:20 - 20:50 Ingeborg Ulberg Sommer, dansespill - Hovedscenen

20:30 - 21:00 Klara Källström - Lavvoen

20:50 - 21:20 Sivert Holmen, dansespill - Hovedscenen

21:10 - 21:40 Trio Törn - Lavvoen

21:30 - 22:00 Ævestaden - Klubbscenen

21:50 - 22:20 Floating Sofa Quartet - Lavvoen

22:00 - 22:30 Hallvard T. Bjørgum og Daniel Sandén Warg - Spiller til dans - Intimscenen

22:00 - 22:30 Dansespill - Kaféen 1.etg.

22:30 - 23:00 Vassvik - Lavvoen

22:30 - 23:00 Sivert Holmen - Spiller til dans - Intimscenen

22:40 - 23:10 Katarina Barruk - Hovedscenen

22:40 - 23:10 Dansespill - Kaféen 1.etg.

23:20 - 23:50 Dansespill - Kaféen 1.etg.

23:20 - 23:50 Sigrid Stubsveen - Klubbscenen

23:50 - 00:20 Lillebo & Stubsveen - Klubbscenen

00:00 - 00:30 Dansespill - Kaféen 1.etg.

00:30 - 01:00 Trio Wolski - Hovedscenen

00:30 - 01:00 Ingeborg Ulberg Sommer - Spiller til dans - Intimscenen 

00:40 - 01:10 Dansespill - Kaféen 1.etg.

01:10 - 01:40 Synnøve Brøndbo Plassen - Traller til dans - Intimscenen 

01:20 - 01:50 Dansespill - Kaféen 1.etg.

 

Dans fra 19:50 / Dance from 19:50

Alle konsertene i lavvoen er 100% akustiske / All shows in the lavvo are 100% acoustic 


prog.2.Skenet.png

Photo: Knut Utler