Hopp til hovedmenyen på siden
Hopp til hovedinnholdet på siden
FOLKELARM
14. – 17. november 2024
Artister
Program
English information
Billetter
Handlekurv
meny
Søk
Hjem
Program
Full program
Showcase
Dancemusic
Seminars
Billetter
Artister
Artister 2023
English information
About Folkelarm
Apply for showcase
Artists
Program
Delegates
Tickets
Contact Us
Accommodation
Delegater
Hva vil det si å være delegat?
Delegatpass
Folkelarmprisen
Hva er Folkelarmprisen
Vinnere av Folkelarmprisen
Årets folkemusiker
Seminar
Seminarprogram
Presse
Akkreditering for presse
Pressekontakt
Festivalarena
Riksscenen
Kart over området
Overnatting
Om Folkelarm
Viktig informasjon
Nød nr
Trygt sosialt miljø
Kontakt oss
Presse/informasjon
FolkOrg
ARTISTER
Samarbeidspartnere
social-flickr
Hjem
/
Program
/
Showcase
Hjem
Program
Full program
Showcase
Dancemusic
Seminars
Billetter
Artister
English information
Delegater
Folkelarmprisen
Seminar
Presse
Festivalarena
Viktig informasjon
Kontakt oss
Showcase
Full program
Showcase
Dancemusic
Seminars
Alle scener
Alle dager
EIR
torsdag
21:00
-
21:30
Hovedscenen
HANS, JO!
torsdag
22:00
-
22:30
Hovedscenen
VÅG
fredag
17:00
-
17:30
Hovedscenen
Mojna - Lavvo
fredag
17:40
-
18:10
EMILIA LAJUNEN
fredag
17:40
-
18:10
Intimscenen
STAERNA
fredag
18:20
-
18:50
Klubbscenen
ALEXANDER AGA RØYNSTRAND
fredag
19:00
-
19:30
Intimscenen
GJERMUND LARSEN TRIO
fredag
19:00
-
19:30
Hovedscenen
MOJNA
fredag
19:50
-
20:20
Klubbscenen
Rubinsztein/Karlsson - Lavvo
fredag
19:50
-
20:20
FLOTTORP/SOLBERG
fredag
20:30
-
21:00
Intimscenen
Emilia Lajunen - Lavvo
fredag
20:30
-
21:00
Staerna - Lavvo
fredag
21:10
-
21:40
KAJSA BALTO
fredag
21:40
-
22:10
Hovedscenen
Gjermund Larsen Trio - Lavvo
fredag
21:50
-
22:20
INGUNN BJØRGO BAND
fredag
22:20
-
22:50
Klubbscenen
RUBINSZTEIN / KARLSSON
fredag
22:20
-
22:50
Intimscenen
Gjermund Larsen Trio - Lavvo
fredag
22:30
-
23:00
PUMPEGRIS
fredag
23:30
-
00:00
Hovedscenen
INGER HANNISDAL ENSEMBLE
lørdag
16:00
-
16:30
Hovedscenen
AUROM
lørdag
16:40
-
17:10
Intimscenen
Trygve Liahagen - Lavvo
lørdag
16:40
-
17:10
CAMILLA HOLE & EVENTYRFERD
lørdag
17:20
-
17:50
Klubbscenen
NMH and Tup - students - Lavvo
lørdag
17:20
-
17:50
CAMILLA GRANLIEN BAND
lørdag
18:00
-
18:30
Hovedscenen
Rakkarpakk - Lavvo
lørdag
18:00
-
18:30
LUOMUDUO
lørdag
18:10
-
18:40
Intimscenen
Odde & Holmen - Lavvo
lørdag
18:40
-
19:10
MAIJA KAUHANEN & JOHANNES GEWORKIAN HELLMAN
lørdag
18:50
-
19:20
Klubbscenen
Basco & Jullie Hjetland - Lavvo
lørdag
19:20
-
19:50
MALIN ALANDER & OLE NILSSEN: DRAUMKVEDET
lørdag
19:30
-
20:00
Intimscenen
BREK
lørdag
20:00
-
20:30
Hovedscenen
GODLYNT
lørdag
20:50
-
21:20
Klubbscenen
ODDE & HOLMEN
lørdag
20:50
-
21:20
Intimscenen
Gabba - Lavvo
lørdag
21:30
-
22:00
BASCO & JULLIE HJETLAND
lørdag
22:10
-
22:40
Hovedscenen
Synnøve Brøndbo Plassen - Lavvo
lørdag
22:10
-
22:40
KOMPANI BYRE
lørdag
22:50
-
23:20
Klubbscenen
GABBA
lørdag
23:59
-
00:30
Hovedscenen
LilleRiksen for barnefamilier
SHARQI ENSEMBLE
søndag
13:00
-
13:45
Hovedscenen