Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Program

Program FOLKELARM 2022

Bransjekunnskap!

torsdag
12:00 - 13:45
scene-klubbscenen

Why and when do you need an agent?

torsdag
15:00 - 15:50
scene-klubbscenen

Touring the UK 

torsdag
16:00 - 16:50
scene-klubbscenen

From Kitchen to Concert Hall

torsdag
17:00 - 18:30
scene-klubbscenen

Folkelarmprisen

torsdag
19:00 - 20:30
scene-hovedscenen

After-party etter Folkelarmprisen!

torsdag
20:30 - 00:00
scene-klubbscenen

Frilansfrokost: Skeive samer finnes ikke

fredag
10:00 - 11:30
scene-klubbscenen

Social media marketing!

fredag
11:40 - 12:30
scene-klubbscenen

Rekruttering til folkemusikk og folkedans!

fredag
13:00 - 17:00

ANNA EKBORG

fredag
16:00 - 16:30
scene-klubbscenen

ERLEND VIKEN TRIO

fredag
16:40 - 17:10
scene-hovedscenen

UMBRA

fredag
17:30 - 18:00
scene-klubbscenen

TALLARI

fredag
17:50 - 18:20
scene-lavvo

Dansekurs for nybegynnere

fredag
18:00 - 20:00
scene-intimscenen

KIM RYSSTAD

fredag
18:10 - 18:40
scene-hovedscenen

MADS ERIK ODDE

fredag
18:30 - 19:00

ANNA EKBORG

fredag
19:10 - 19:40

VÍÍK

fredag
19:20 - 19:50
scene-klubbscenen

TRYGVE LIAHAGEN

fredag
19:50 - 20:20
scene-lavvo

TUNDRA ELECTRO

fredag
20:00 - 20:30
scene-hovedscenen

SVARAR KNÚTUR

fredag
20:30 - 21:00
scene-lavvo

Dansespill fredag

fredag
20:40 - 02:00

GANGAR

fredag
21:10 - 21:40
scene-hovedscenen

VÅGSPEL

fredag
21:10 - 21:40

TEHO.

fredag
21:50 - 22:20
scene-klubbscenen

JOHANNA-ADELE JÜSSI TRIO

fredag
21:50 - 22:20

TALLARI

fredag
22:20 - 22:50
scene-klubbscenen

JULIE ALAPNES

fredag
23:00 - 23:30
scene-hovedscenen

TALLARI

fredag
23:30 - 00:10
scene-klubbscenen

Over Stok og Steen

fredag - lørdag
23:59 - 01:30
scene-klubbscenen

Oslokappleiken 2022

lørdag
10:30 - 16:00
scene-hovedscenen

Hva er prislappen på en folkedansformidler?

lørdag
11:30 - 12:50
scene-ovingshotellet

Folkartist.no - seminar og workshop

lørdag
13:30 - 15:30

Spillejobb på Roskilde?

lørdag
16:00 - 16:50
scene-ovingshotellet

KARTELLET

lørdag
16:40 - 17:30
scene-hovedscenen

Finale i INTROFOLK 2022

lørdag
17:00 - 18:40
scene-intimscenen

Make gammaldans young again!

lørdag
17:30 - 19:30

ØSTERLIDE

lørdag
17:50 - 18:20
scene-klubbscenen

Networking events

lørdag
18:20 - 19:10

JOHANNA-ADELE JÜSSI TRIO

lørdag
19:20 - 19:50
scene-klubbscenen

MADS ERIK ODDE

lørdag
20:00 - 20:30
scene-hovedscenen

Dansespill lørdag

lørdag
20:00 - 02:00

LENDMENN

lørdag
20:30 - 21:00
scene-hovedscenen

KNUT BUEN

lørdag
20:30 - 22:00
scene-intimscenen

UMBRA

lørdag
20:30 - 21:00

LERKEFALK

lørdag
21:10 - 21:40
scene-hovedscenen

ALMIR OG DANIEL

lørdag
21:30 - 22:00
scene-klubbscenen

JUTULLAGET

lørdag
21:50 - 22:20
scene-hovedscenen

LENDMENN

lørdag
22:50 - 23:20
scene-hovedscenen

VÅGSPEL

lørdag
23:00 - 23:30
scene-klubbscenen

JUTULLAGET

lørdag
23:30 - 00:00
scene-hovedscenen

SINDRE TRONRUD

lørdag
23:30 - 00:00
scene-klubbscenen
Språk Norsk - Norwegian